Wesprzyj nas

Drodzy Darczyńcy,
Dzięki Waszej hojności możemy przywracać nadzieję osobom ubogim, bezdomnym, niepełnosprawnym, dzieciom, starszym, chorym, osobom cierpiącym w wyniku klęsk naturalnych i wojen. Waszym otwartym sercem i zaangażowaniem pomnażacie dobro wokół nas.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Darowizna na cele statutowe

Państwa zaangażowanie pozwoli realizować nasze projekty pomocy dla najsłabszych: osób chorych, starszych i niepełnosprawnych, dla dzieci pozbawionych opieki i osób bez środków do życia, ofiar przemocy, kataklizmów i wojen.

10 zł 20 zł 50 zł 100 zł 250 zł

Dokonując wpłaty potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem i polityką prywatności oraz klauzulą informacyjną o przetwarzaniu moich danych osobowych oraz akceptuję Regulamin płatności elektronicznych.

Po kliknięciu przycisku z jedną z podanych kwot nastąpi przekierowanie na stronę Przelewy24.pl, gdzię można będzie dokonać darowizny.

Inne możliwości przekazania darowizny na cele statutowe
  1. Przekaz w okienku pocztowym (pobierz blankiet wpłaty)
  2. Wpłata przelewem tradycyjnym na konto bankowe:
    Bank Spółdzielczy Rzemiosła Kraków (PLN)
    Nr 58 8589 0006 0000 0011 1197 0001lub na konta walutowe
  3. Wpłata gotówkowa w biurze Caritas
    Zapraszamy od poniedziałku do piątku do naszej siedziby w Krakowie, ul. M. Ossowskiego 5, 30-656 Kraków, w godz. 8.00 – 15.00
Pobierz blankiet wpłaty
Przekaż 1,5% podatku dla osób chorych i starszych

W tym roku rozliczając się z Urzędem Skarbowym możesz przekazać 1,5% podatku na pomoc dla osób niepełnosprawnych, starszych i chorych. Bardzo potrzebują Twojej pomocy!

Jak co roku udostępniamy program do rozliczeń z Urzędem Skarbowym, za pomocą którego można szybko i łatwo rozliczyć PIT.

Zobacz jak przekazać 1,5% podatku
Pomoc dla Ukrainy

Dostarczamy pomoc humanitarną ludziom pozbawionym środków do życia, tam gdzie trwa wojna. W naszych placówkach mieszkają uchodźcy.
W Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom organizujemy kursy j. polskiego, doradztwo zawodowe, zajęcia integracyjne.

Gol dla Tatwe

Choć potrzeba dwóch bramek, teraz gramy do jednej! Na murawie stają Caritas Archidiecezji Krakowskiej i dobrzy ludzie, dla których sport to nie tylko wysiłek fizyczny, ale również relacje, samorozwój i najlepsza zabawa. Chcemy uzbierać 50 tys. zł na wymarzone boisko dla tanzańskiej młodzieży z Tatwe.

10 zł 20 zł 50 zł 100 zł 250 zł

Robisz zakupy = pomagasz!

Możesz pomóc robiąc codzienne zakupy przez serwis faniMani.pl kupując w jednym z ponad tysiąca popularnych sklepów on-line. Dołącz do osób, które nic nie płacąc wspierają Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a po wejściu na stronę sklepu internetowego zobaczysz komunikat, przez który aktywujesz darowiznę.
Zrobisz zakupy jak zwykle i zapłacisz tyle, co zwykle, a sklep przekaże darowiznę dla Caritas.

Zainstaluj rozszerzenie