Powrót do wszystkich

XVI Karuzela Twórczości w Zembrzycach

XVI Karuzela Twórczości w Zembrzycach
  Ogólne

22 czerwca 2023 już po raz szesnasty odbyła się Karuzela Twórczości, czyli Przegląd Form Scenicznych i Wytworów Artystycznych Osób Niepełnosprawnych, której organizatorem jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Zembrzycach. W tym roku zadaniem dla biorących udział w przeglądzie przedstawicieli placówek było pokazanie co gra im w duszach. W ramach występów scenicznych artyści głównie prezentowali utwory muzyczne, piosenki znanych i mniej znanych zespołów muzycznych. Występom towarzyszyła wystawa prac uczestników placówek.

W imprezie uczestniczyli goście z różnych ośrodków tj. Domów Pomocy Społecznej i Warsztatów Terapii Zajęciowej. Oczywiście uczestnicy nie zawiedli i scenie przy Centrum Rekreacji i Wypoczynku nad potokiem Paleczka rozbrzmiała tysiącami dźwięków.

Bardzo serdecznie dziękujemy za udostępnienie tego miejsca i pomoc w zorganizowaniu naszego spotkania Urzędowi Gminy w Zembrzycach

Oficjalnego otwarcia tegorocznej Karuzeli Twórczości dokonał dyrektor PCPR Pan Krzysztof Cieżak oraz zastępca dyrektora Caritas Archidiecezji Krakowskiej Ks. Łukasz Ślusarczyk. Bardzo dziękujemy za obecność oraz ciepłe słowa.

WTZ Zembrzyce dziękuje wszystkim instytucjom, placówkom i rodzicom, którzy wspierali ich podczas przygotowań do tegorocznej Karuzeli. Nie sposób wymienić wszystkich osób, które zaangażowały się w organizację Przeglądu, ale właśnie od tych wielu, małych składowych zależy niepowtarzalna atmosfera naszego spotkania.

Organizatorzy zapewnili gościom wspaniałą atmosferę, słodki kącik, pyszny bigos i wiele innych atrakcji. Impreza zakończyła się jak zawsze wspólną zabawą.