Centrum Caritas Żywiecka pięknieje!

Dzięki wsparciu Fundacji Leroy Merlin remont Centrum Caritas Żywiecka w Krakowie trwa. Przebiega naprawdę szybko i sprawnie, co można zobaczyć na zdjęciach! Plastikowe panele ścienne, które ponad 20 lat temu były uznawane za bardzo praktyczne, a obecnie uważa się za niebezpieczne w przypadku pożaru zniknęły już ze ścian, które teraz są wyrównywane. Wymieniana jest też instalacja elektryczna.

Po demontażu paneli ściennych i wyrównaniu ścian przyszła kolej na położenie gładzi na ścianach klatki schodowej i korytarzu, które są już w większości gotowe. Ekipa zamontowała już również nowe drzwi zewnętrzne z obu stron budynku.

Remont przeprowadzany etapami, aby nie wyłączyć całego budynku z użytkowania, potrwa do końca roku.

Gorąco dziękujemy wspaniałej ekipie remontowej, a przede wszystkim naszemu darczyńcy, dzięki któremu ten remont jest możliwy.

Fundacja Leroy Merlin