Caritas zatrudni pracownika socjalnego

Caritas Archidiecezji Krakowskiej poszukuje doświadczonego i zaangażowanego pracownika socjalnego, który dołączy do naszego zespołu. Praca na terenie Województwa Małopolskiego w następujących powiatach:

• Gorlicki,
  • Limanowski,
  • Nowotarski,
  • Tatrzański.

Jeśli jesteś osobą empatyczną, odpowiedzialną i posiadającą umiejętności interpersonalne, zapraszamy do składania aplikacji.

Obowiązki:

1. Realizacja kompleksowych programów pomocy społecznej w ramach projektu „Małopolski Tele-Anioł 2.0″
  2. Ocena sytuacji życiowej klientów i identyfikacja ich potrzeb.
  3. Opracowywanie planów wsparcia indywidualnego z uwzględnieniem potrzeb społecznych i psychologicznych.
  4. Współpraca z zespołem interdyscyplinarnym oraz instytucjami zewnętrznymi w celu zapewnienia kompleksowej pomocy.

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe z zakresu pracy socjalnej lub pokrewnych.
  2. Doświadczenie zawodowe w pracy socjalnej będzie dodatkowym atutem.
  3. Znajomość przepisów dotyczących pomocy społecznej oraz umiejętność ich stosowania.
  4. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  5. Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie przełożonych.
  4. Konkurencyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: ilona.wal@krakowcaritas.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Pracownik Socjalny – Tele-Anioł”. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej jest pracodawcą równych szans. Zachęcamy osoby z różnorodnym doświadczeniem do aplikowania.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym ogłoszeniem i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym.

Fot. Andrea Piacquadio, Pexels